KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14908276
nr 1490 8276
Olof Thunman
(1879-1944), Sverige
Oljemålning, Signerad a tergo, "Sandö 1913", Sterbhusstämplad. Olja på pannå, 25x45 cm, yttermått inklusive ram: 31x51 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 19 september 2022
kl 20:16:04
700 kr
800 kr
Olof Thunman
Läs mer om Olof Thunman